تاریخ انتشار : 1402/09/08 تعداد بازدید : 8675

استریلایزر مسواک

امروزه دهان به عنوان یکی از آلوده ترین نقاط بدن شناخته می شود چرا که مستعد جذب میکروب ها و باکتری های متعدد از محیط اطراف خود است. متخصصان با تکیه بر مدارک و‌ شواهد علمی و تحقیقاتی معتقدند که دهان غیر بهداشتی و‌ مملو از باکتری، می تواند علاوه بر مشکلاتی چون پوسیدگی دندان، لثه های ناسالم  و بوی بد دهان، عامل بروز ناراحتی های جدی تری از قبیل ذیل باشد:

1- عوارض قلبی
2- بیماری دیابت
3- مشکلات بارداری
4- مشکلات و بیماری های تنفسی

تاثیر دهان و دندان در سلامتی فرد و در نتیجه یک جامعه چنان مهم است که هم اکنون یکی از ۱۱ شعار مهم قرن بیست و یکم است.
         به گفته محققان دانشگاه منچستر بریتانیا مسواکی که خشک نشده و سطح آن به درستی پوشانده نشده باشد می تواند حاوی بیش از ۱۰۰ میلیون باکتری مانند ای کولای، باکتری مولد اسهال، باکتری استافیلوکوکوس و باکتری مولد عفونت باشد، حتی اگر فرد مصرف کننده، مسواک را به خوبی شسته و خشک کرده و در محافظ قرار داده باشد باز هم مسواک تا ۸۰درصد  آلوده به عوامل به شدت بیماری زاست.   
         برای جلوگیری از تمام این آلودگی ها و مشکلات ، کارشناسان و محققان حوزه بهداشت دهان و دندان دستگاهی را طراحی کرده اند که به واسطه اشعه ماورا بنفش باکتری ها و آلودگی هاس موجود در مسواک را از بین برده و علاوه بر آن مسواک را در زمان بسیار کوتاهی خشک می کند،همچنین با قرار گیری مسواک درون محفظه این دستگاه ،مسواک از خطر آلوده شدن توسط حشرات ‌موذی از قبیل سوسک،مگس و پشه و .... که بسیار موجب انتقال بیماری می گردند، در امان می ماند.

         این دستگاه مدرن که نخستین بار توسط کشور های آمریکا و‌کره جنوبی طراحی و تولید شده است با اتصال مستقیم به برق فعال می شود و علاوه بر مسواک، قابلیت استریل کردن  لوازم دیگر از قبیل سوهان ناخن،قیچی،ناخنگیر، تیغ و .... و حتی  گوشی موبایل را تا ۹۹/۹۹ درصد دارد: همچنین طراحی های شیک و متنوع در کنار وزن سبک،امکان استفاده از آن را در هر نقطه از منزل شما فراهم می سازد.
         از امروز مدل های متنوع Esencia محصول کشوره کره جنوبی با دارا بودن  تاییدیه های لازم از سازمانهای ذی صلاح جهانی و همچنین ایران در اختیار شماست تا همگام با جهان مدرن، دندانهای زیبا، دهانی سالم و در نتیجه بدنی سالم را برایتان به ارمغان بیاورد.